• Markowe akcesoria odzieżowe dla kobiet i mężczyzn

Jak wiadomo, firmy sportowe mają w swojej ofercie nie tylko odzież i buty przeznaczone do ćwiczeń fizycznych. Współczesna moda to eklektyzm, czyli połączenie wielu różnych stylów. Możesz zestawić elegancki trencz vintage z trampkami lub dużymi adidasami, a do tego dobrać plecaki, torby czy skarpetki, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu były zarezerwowane dla osób czynnie uprawiających sport w takich dyscyplinach jak piłka nożna, lekkoatletyka czy baseball. Teraz nareszcie niemal wszystko jest dla wszystkich, więc skorzystaj z tego przywileju i zaopatrz się w markowe akcesoria w naszym sklepie!

Czapki i skarpetki

Czapki z daszkiem wywodzą się ze strojów baseballistów. Dzisiaj jest to nieodłączny element garderoby każdej osoby, która chce skutecznie ochronić oczy i skórę twarzy przed słońcem. Bejsbolówki są też idealne, kiedy chcemy zakryć włosy podczas treningu. Takie klasyki jak czarna czapka firmy New Era z charakterystycznym logo z New York Yankees to już absolutny hit w szafie wielu fashionistek i fashionistów. W naszym sklepie dostaniesz modele z daszkiem firmy New Era czy Adidas, a także akcesoria zimowe. Oprócz tego oferujemy skarpetki z grubej bawełny do treningów i do noszenia na co dzień.

Markowe torby i plecaki

Polecamy także nasze praktyczne akcesoria takich marek jak Adidas, Puma, Reebok czy Fila. Mamy pojemne torby na siłownię czy w podróż, a także plecaki, worki i niezwykle popularne nerki.

Podkreśl swoje sportowe zacięcie lub wprowadź do swoich stylizacji trochę wygody z pomocą naszych dodatków!

  • Parametry