Jakie są dostępne formy dostawy?

Oferujemy dwie podstawowe formy dostawy:

1. Paczkomaty InPost 24/7

Idealna opcja dla osób ceniących sobie niezależność. Większość paczkomatów jest dostępna 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz odbierać przesyłki nawet nocą. Masz do 48 godzin na odbiór paczki od chwili, gdy zostanie ona dostarczona do wybranego paczkomatu. Gdy przewidujesz opóźnienie, istnieje możliwość wydłużenia terminu odbioru o dodatkowe 24 godziny (co wiąże się z ekstra opłatą naliczaną przez przewoźnika).

2. Kurier InPost / DPD

Doskonała opcja dla osób, które stawiają na wygodę. Kurier dostarczy przesyłkę bezpośrednio do drzwi Twojego domu lub biura. W przypadku potrzeby zmiany planów, przesyłkę możesz bez trudu przekierować do najbliższego punktu odbioru lub paczkomatu albo na inny adres w okolicy.

Kiedy otrzymam zamówienie?

Robimy wszystko, aby upragnione towary dotarły do Ciebie jak najszybciej. Wysyłki realizujemy najpóźniej w 24 godziny od złożenia i opłacenia zamówienia (z wyjątkiem weekendów). Czas dostawy zależny jest od przewoźnika i zazwyczaj trwa 1 dzień roboczy (w wyjątkowych sytuacjach czas ten wydłuża się do 2 dni roboczych).

Jakie są koszty wysyłki?

Przez pierwsze dwa miesiące działania sklepu monotox.pl w nowej odsłonie wszystkie wysyłki realizujemy na nasz koszt.

Czy mogę zamówić dostawę za granicą?

Na razie oferujemy dostawy wyłącznie na terenie Polski.

Zaloguj się

Megamenu

W koszyku: pusto

There are no more items in your cart